Obowiazki dopuszczajacego do pracy

W polskiej ofercie znajdują się jedynie efektywne oraz mocne technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane razem z regułą atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w momencie pracy, ochrona produkcji oraz funkcjonalność obsługi są tutaj na wczesnym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została urzeczywistniona dzięki wykorzystaniu wysokiej wartości składników, technicznie ulepszają budowę i stały wzrost w zakresie technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W naszym szerokim asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, lecz jednocześnie zawodowe także bardzo korzystne maszyny do wiórów i cieczy, jak też agregaty typu S, będące związaniem odkurzacza przemysłowego oraz maszynki do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy wykorzystaniu agregatów ssących o miary od 3 do 300 kW, z sposobem filtracji o jakimś rozmiarze oraz wszelkimi pracownikami elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i składają je w dalekich zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie elementy są odpowiednie do spraw indywidualnych.

Jesteśmy pionierem w toku innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty też są stawiane na przyczepach lub samochodach ciężarowych plus są optymalnym urządzeniem do wykonywania pracy dla przedsiębiorstw świadczących usługi oczyszczania zakładów przemysłowych. Dania te stosowane są przy zasysaniu znaczniejszych miar suchego materiału z znacznych odległości. Zostały sporządzone według ADR z wykonaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Bierzemy się projektowaniem, tworzeniem, montażem urządzeń i budowy odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń oraz budynków we wszystkich gałęziach przemysłu. Planujemy i robimy i instalacje dla pyłów wybuchowych.