Ekran dotykowy 15 cali

GASTRO POS jest programem, który pozwoli na dużą i intuicyjną sprzedaż, opracowaną w kilku ruchach poprzez ekran dotykowy. Jako bardzo atrakcyjny sposób na zbycie gastronomicznym cieszy się dużym znaczeniem wiodących szefów restauracji. Jego intuicyjna obsługa pomaga w roli kelnerom i tymże jedynym ułatwia szkolenie nowych ludzi.

Dzięki bardzo podatnej, intuicyjnej obsłudze nie potrzebuje wartościowych i długich szkoleń, i niezwykle praktyczna forma użytkowania za pomocą ekranu dotykowego, wymieszana z wielką paletą funkcji, znacznie dokładnie sprawdzi się w nie właśnie w małym, pojedynczym lokalu, a dodatkowo w budów gastronomicznej.

Indywidualne dobranie funkcji Dzięki bardzo dużo pracom i modułom GASTRO POS jest bardzo sprawnym systemem, jaki wejdziemy na targu. W relacji od profilu lokalu, czy istnieje wówczas bar, pub, i nawet restauracja, możesz dopasować oraz spersonalizować opcje, które będą najpoważniejsze dla Twoich potrzeb.

Bezpieczeństwo Logowanie się naszych pracowników do programu poprzez wprowadzenie niepowtarzalnego kodu, odcisk palca czy zbyt pomocą karty magnetycznej umożliwia pełny monitoring także jego czasu rzeczy jak również efekcie jaki tworzy. W zależności od miejsca, można i ustalić widok opcji tak, żebym stanowił on dostosowany do uprawnień danej jednostki, np. kelner widzi jedynie sprzedaż, manager widzi sprzedaż i wystawianie faktur, pracodawca jest dostęp do całkowitych opcji. GASTRO POS pozwala zminimalizować straty lokalu i zwiększyć zyski. Program pos gastro ułatwia również obsługę rozliczeń w gastronomii.

Zalety programu:

obsługa przez ekran dotykowy, wykonując kilka kliknięć; dopasowanie ekranu do samych potrzeb; kontrola rachunków oraz zamówień; przejrzysto zaprojektowany ekran bonowania; obrazowa prezentacja sali; rozliczenia kelnera w wszelkim momencie; zapisywanie czasu pracy; brak trudności w modyfikowaniu potraw; zgoda z kuchnią; sprawdzanie zamówień i rachunków; elastyczne kształtowanie cen; kontrola ustalanych rabatów; współpraca z zespołami hotelowymi i akcesoriami do ćwiczeń specjalnych.